STOCKHOLM. Riksdaler 1792. SM 54. SMH 5:10. JH 534. 29,38 g. Plantsrispor. Obetydligt svagpräglad. Lätt patina. Adjustment marks. Insignificantly weakly struck. Light patina.

Grade: 01 (EF)
Budgivning avslutad Avslutat rop

Budgivning

  • 48
    3 000 kr
    Lör 28 2024

Auktionsinformation