ERFURT. Taler 1632. Valsverkspräglad. Ettårstyp. SB 23b. JH 110. 28,68 g. Jämnt och tilltalande exemplar med behaglig patina. Even specimen with pleasant patina.

Grade: 1+ (VF)
Budgivning avslutad Avslutat rop

Budgivning

  • 1
    8 200 kr
    Lör 28 2024
  • 0
    8 000 kr
    Lör 28 2024
  • 0
    7 600 kr
    Lör 28 2024
  • 0
    5 400 kr
    Lör 28 2024
  • 0
    5 000 kr
    Lör 28 2024

Auktionsinformation